Skup aut Maków Mazowiecki

Posiadasz auto którego nie możesz sprzedać ?

 

Nie chcesz tracić czasu na kolejne oględziny potencjalnie zainteresowanych którzy oczekują że Twoje auto będzie jak nowe mając 20 lat a jego przebieg przekroczył magiczną cyfrę 299999? Kończy się ubezpieczenie lub jest do naprawy ? Jesteś z miasta Maków Mazowiecki lub okolic ? Trafiłeś na właściwy skup aut ! Odkupimy takie auto i uczciwie zapłacimy.
Skupujemy wszystkie auta: osobowe, dostawcze i ciężarowe,w pełni sprawne , kompletne, niekompletne, powypadkowe, spalone, opuszczone itp. Podejmujemy się każdego zlecenia.

Realizowana przez nas usługa przebiega sprawnie i terminowo. My nie marudzimy przy oględzinach i nie wymyślamy. Wstępną wycenę jesteśmy w stanie przeprowadzić na podstawie rozmowy telefonicznej i kilku pytań odnośnie stanu technicznego auta. Jeżeli zlecenie wymaga oględzin auta wykonamy je dla Ciebie zupełnie bezpłatnie w miejscu wskazanym przez Ciebie.
Za swoje auto otrzymasz od nas zapłatę gotówką lub przelewem oraz niezbędne dokumenty do wyrejestrowania auta w wydziale komunikacji.

Jeżeli nadal zastanawiasz się co zrobić z samochodem w przypadku jeżeli remont lub renowacja są nieopłacalne, lub nawet niemożliwe to my się tym zajmiemy ! Gwarantujemy w pełni legalną transakcję i zapewniamy wszelkie formalności. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tej branży, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Wystarczy skontaktować się z nami lub odwiedzić nas osobiście !Jesteśmy sprawnie działającą firmą która zna potrzeby swoich klientów i dzięki temu zrealizowaliśmy setki transakcji zakończonych zadowoleniem klientów.
Dołącz do grona zadowolonych i poznaj Nasze usługi , sprzedaj swoje auto już dziś.
Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy !
Wycenę otrzymasz natychmiast.