Citroen Berlingo 1.9 D 2004r. wersja multispace Skup aut Przasnysz

Prezentujemy Państu ostatnio skupiony przez nas – Citroen Berlingo, wyprodukowany w 2004 roku. Jest to mały samochód, który zalicza się tzw. drugiej generacji modeli osobowo-dostawczych w Grupie PSA, oferującej wyższy poziom komfortu i większą ilość zastosowanych rozwiązań technologicznych. Berlingo posiada silnik 1.9 D, który pracuje bez zarzutu. Samochód jest bardzo pojemny, co jest dużym plusem, zwłaszcza dla rodziny z dzieckiem. Wyposażony jest w tempomat, klimatyzację i tempomat. Wizualnie i technicznie auto nie posiada żadnych mankamentów – jest zachowane w bardzo dobrym stanie.

Przebieg: 260 tys.

Citroen Berlingo 1.9 D - Skup aut Przasnysz

Skup aut używanych w Przasnyszu☎ 510 133 113

Ciekawostki na temat samochodu Citroen Berlingo

  1. Citroen Berlingo to samochód klasy van, który został wprowadzony na rynek w 1996 roku. Wersja multispace to wersja kombi, która oferuje dużą przestrzeń dla pasażerów i bagażu.
  2. Silnik 1.9 D w Citroenie Berlingo miał moc 71 KM i moment obrotowy wynoszący 126 Nm. Był to silnik o niskim zużyciu paliwa i niskich kosztach eksploatacji.
  3. Citroen Berlingo multispace zdobył uznanie za swoją funkcjonalność i elastyczność. Samochód ten był ceniony za swoją łatwość w obsłudze i wysoki komfort jazdy, dzięki czemu był idealnym samochodem do przewozu pasażerów i towarów.
  4. Citroen Berlingo multispace z 2004 roku był popularnym samochodem na rynku europejskim, szczególnie w krajach, gdzie dużą wagę przywiązuje się do funkcjonalności i oszczędności paliwa.
  5. W 2004 roku Citroen Berlingo przeszedł facelifting, który przyniósł m.in. zmiany w wyglądzie przedniej części samochodu oraz zmiany w kształcie zderzaków. W efekcie zmian samochód zyskał bardziej nowoczesny wygląd, co przyczyniło się do jego popularności na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *