Hyundai Getz 2006r. 1.1 benzyna. Skup aut Ciechanów

Ostatnim nabytkiem naszego skupu aut w Ciechanowie jest Hyundai Getz z 2006 roku. Ten pięciodrzwiowy pojazd w kolorze czerwonym wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1.1L. Auto wyposażone jest w manualną skrzynię biegów, posiada niezbędny system ABS, wspomaganie kierownicy oraz elektrycznie ustawiane lusterka.

Zapraszamy do kontaktu!

Skup aut Ciechanów

Skup aut używanych w Ciechanowie☎ 510 133 113

Ciekawostki na temat samochodu Hyundai Getz

  1. Hyundai Getz to samochód klasy miejskiej, który został wprowadzony na rynek w 2002 roku. Wersja z silnikiem 1.1 była jednym z najpopularniejszych silników dostępnych w Hyundaia Getz.
  2. Silnik 1.1 benzynowy w Hyundaia Getz z 2006 roku miał moc 63 KM i moment obrotowy wynoszący 87 Nm. Był to silnik o wysokiej oszczędności paliwa i niskich kosztach eksploatacji.
  3. Hyundai Getz z 2006 roku był dostępny w wersjach trzydrzwiowej i pięciodrzwiowej. Wersja pięciodrzwiowa była szczególnie popularna ze względu na swoją przestronność i funkcjonalność.
  4. Hyundai Getz z 2006 roku był popularnym samochodem na całym świecie, szczególnie w Europie i Azji. Samochód ten był często wykorzystywany przez służby publiczne, takie jak taksówki czy policja, ze względu na swoją niezawodność i niskie koszty eksploatacji.
  5. Hyundai Getz zdobył uznanie za swoją niezawodność i oszczędność paliwa. Samochód ten był ceniony za swoją funkcjonalność i łatwość w obsłudze, dzięki czemu był idealnym samochodem do miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *