Dacia Sandero 2010 1.5 dCi złomowanie Przasnysz

Najczęstszą przyczyną złomowania samochodu jest całkowita szkoda pojazdu. Tak też było w przypadku auta, które w ostatnim czasie pojawiło się w naszym skupie. Właściciel pojazdu Dacia Sandero z 2010 roku, wyposażonego w silnik diesla o pojemności 1.5 l zdecydował się na złomowanie pojazdu, ponieważ nie było ono zdatne do jazdy. W niecałe 24 godziny od zgłoszenia auto było już u nas. Po oględzinach samochodu wyceniliśmy auto klienta i przeszliśmy do wykonania usługi. Po jej zakończeniu rozpoczęliśmy dopełnianie wszystkich formalności, związanych z wyrejestrowaniem auta w wydziale komunikacji, a właściciel pojazdu otrzymał gotówkę do ręki za oddany pojazd. Do wystawienia zaświadczenia o demontażu pojazdu potrzebowaliśmy następujące dokumenty:

  • dowód rejestracyjny pojazd
  • kartę pojazdu (jeżeli była wydana)
  • ostatni kwit ubezpieczenia

Zastanawiasz się, co zrobić, jeśli naprawa lub modyfikacja Twojego samochodu jest nieopłacalna lub niemożliwa? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy!Dacia Sandero 2010 1.5 dCi złomowanie Przasnysz

Złomowanie aut Przasnysz☎ 510 133 113

Ciekawostki na temat samochodu Dacia Sandero

  1. Dacia Sandero to samochód klasy miejskiej, który został wprowadzony na rynek w 2008 roku. W 2010 roku przeszedł on facelifting, w wyniku którego zmienił się m.in. kształt reflektorów i zderzaków.
  2. Wersja z silnikiem 1.5 dCi była jednym z najpopularniejszych silników dostępnych w Sandero z 2010 roku. Moc tego silnika wynosiła 86 KM, a moment obrotowy 200 Nm.
  3. Dacia Sandero z 2010 roku był oferowany w wersjach z napędem na przód lub na cztery koła. Wersja z napędem 4×4 oferowała lepszą trakcję oraz bezpieczeństwo na drogach o złych warunkach atmosferycznych.
  4. Dacia Sandero z 2010 roku był ceniony za swoją przestronność i funkcjonalność. Samochód ten oferował jedną z największych przestrzeni bagażowych w swojej klasie, a także wiele praktycznych schowków i półek.
  5. W 2010 roku Dacia Sandero otrzymała nagrodę Auto Trophy w kategorii Samochód z Czystym Sumieniem, przyznawaną przez niemiecki magazyn Auto Zeitung. Wyróżnienie to zostało przyznane Sandero za jego prostotę, niezawodność oraz korzystną cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *