Renault Megane scenic 1.9 2000r złomowanie Przasnysz

W ostatnim czasie w naszym skupie pojawiło się auto Renault Megane scenic 1.9 2000r. Ze względu na stan samochodu, właściciel zdecydował się na jego złomowanie. Po kasacji, wystawiliśmy wszystkie wymagane zaświadczenia, niezbędne do dopełnienia formalności dotyczących wyrejestrowania auta w wydziale komunikacji a w zamian, właściciel otrzymał gotówkę do ręki. Złomowanie auta to usługa, którą realizujemy już od wielu lat i możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem.

Zapraszamy do kontaktu z naszym skupem aut – zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

 Renault Megane scenic 1.9 2000r złomowanie Przasnysz

Złomowanie samochodu w Przasnyszu☎ 510 133 113

Ciekawostki na temat samochodu Renault Megane Scenic

  1. Renault Megane Scenic to samochód typu minivan, który został wprowadzony na rynek w 1996 roku. Samochód ten był dostępny w kilku wersjach silnikowych, w tym wersji z silnikiem 1.9 litra.
  2. Silnik 1.9 litra w Renault Megane Scenic z 2000 roku miał moc 98 KM i moment obrotowy wynoszący 200 Nm. Był to silnik o dobrej dynamice i oszczędności paliwa.
  3. Renault Megane Scenic zdobył uznanie za swoje innowacyjne rozwiązania, takie jak zdejmowane fotele, które pozwalały na szybkie i łatwe przestawianie wnętrza samochodu.
  4. W 2000 roku Renault Megane Scenic przeszedł facelifting, który przyniósł m.in. nowe reflektory i atrapę chłodnicy oraz zmiany w kształcie zderzaków. W efekcie zmian samochód zyskał bardziej nowoczesny wygląd, co przyczyniło się do jego popularności na rynku.
  5. Renault Megane Scenic zyskał popularność wśród rodzin oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, które potrzebują samochodu o dużej przestrzeni ładunkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *