Opel Corsa B 1996 1.0 złomowanie Ciechanów

Jeśli remont lub renowacja Twojego auta są nieopłacalne, albo nawet niemożliwe do wykonania, przychodzimy z pomocą. Na takim samochodzie możesz jeszcze zarobić. Wystarczy, że zgłosisz się do Skupu aut Ciechanów lub wyślesz formularz. Jednym z ostatnio nabytych przez nas aut, oddanych na złomowanie, był Opel Corsa B, z roku 1996. Zaproponowaliśmy właścicielowi należną zapłatę za skupiony pojazd, a po wykonanej usłudze zapewniliśmy mu wszystkie, niezbędne dokumenty, do wyrejestrowania auta w wydziale komunikacji.

Poznaj nasze usługi i sprzedaj swoje auto już dziś!

Złomowanie auta Corsa B 1996 1.0 - Skup aut Ciechanów

Złomowanie pojazdu w Ciechanowie☎ 510 133 113

Ciekawostki na temat samochodu Opel Corsa B

  1. Opel Corsa B to samochód klasy miejskiej, który został wprowadzony na rynek w 1993 roku. Samochód ten był dostępny w kilku wersjach silnikowych, w tym wersji z silnikiem o pojemności 1.2 litra.
  2. Silnik 1.2 litra w Oplu Corsa B z 1996 roku miał moc 45 KM i moment obrotowy wynoszący 89 Nm. Był to silnik o dobrej oszczędności paliwa i niskich kosztach eksploatacji.
  3. Opel Corsa B zyskał popularność wśród młodych kierowców, którzy cenią sobie praktyczne i oszczędne samochody. Samochód ten był również wykorzystywany przez służby publiczne, takie jak taksówki czy policja, ze względu na swoją niezawodność i niskie koszty eksploatacji.
  4. W 1996 roku Opel Corsa B przeszedł facelifting, który przyniósł m.in. nowe reflektory i atrapę chłodnicy oraz zmiany w kształcie zderzaków. W efekcie zmian samochód zyskał bardziej nowoczesny wygląd, co przyczyniło się do jego popularności na rynku.
  5. Opel Corsa B był jednym z najpopularniejszych samochodów w Europie w latach 90. XX wieku. Samochód ten był często wykorzystywany w motorsporcie, gdzie zdobywał liczne nagrody i wyróżnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *