Niebieski Peugeot Partner 2.0 HDI 2003r Skup aut Ciechanów

Przedstawiamy Państwu skupiony przez nas w ostatnim czasie niebieski Peugeot 2.0. Auto zostało wyprodukowane w 2003 roku  i wyposażone w silnik 1.6 HDI. Partner jest bezwypadkowy i bezkolizyjny. Na całym nadwoziu jest fabryczny lakier. Auto jest bardzo przestronne, a przeszklone wnętrze oraz rozsuwane drzwi boczne to niewątpliwa zaleta tego modelu. Zaprojektowano go z myślą o ciężkiej pracy, więc nie należy on do aut zbyt awaryjnych.

Niebieski Peugot Partner 2.0 HDi Skup aut Ciechanów

Skup aut używanych w Ciechanowie☎ 510 133 113

Ciekawostki na temat samochodu Peugeot Partner

  1. Peugeot Partner to samochód typu van, który został wprowadzony na rynek w 1996 roku. Wersja 2.0 HDI z 2003 roku była jedną z najpopularniejszych wersji tego samochodu.
  2. Silnik 2.0 HDI w Peugeocie Partner z 2003 roku miał moc 90 KM i moment obrotowy wynoszący 205 Nm. Był to silnik o dobrej dynamice i oszczędności paliwa.
  3. Peugeot Partner zdobył uznanie za swoje innowacyjne rozwiązania, takie jak przesuwne drzwi i regulowane fotele. Dzięki tym rozwiązaniom samochód ten był bardzo elastyczny i przystosowany do różnych zadań.
  4. W 2003 roku Peugeot Partner przeszedł facelifting, który przyniósł m.in. nowe reflektory i atrapę chłodnicy oraz zmiany w kształcie zderzaków. W efekcie zmian samochód zyskał
  5. Peugeot Partner 2.0 HDI z 2003 roku był jednym z najlepiej sprzedających się samochodów typu van w Europie w swojej klasie. Samochód ten zdobył uznanie za swoją przestronność, funkcjonalność oraz oszczędność paliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *