Peugeot 406 – autokasacja w Przasnyszu

Ostatnim nabytkiem naszego skupu aut w Przasnyszu był pięciodrzwiowy Peugeot 406 w kolorze bordowym. Auto wyposażone jest w benzynowy silnik o pojemności 1.6. Ze względu na zły stan techniczny pojazdu, najbardziej opłacalnym rozwiązaniem było jego złomowanie. Po wykonaniu kasacji samochodu skup wypłacił właścicielowi należność za pojazd gotówką i zapewnił niezbędne dokumenty do wyrejestrowania auta w wydziale komunikacji. skup aut Przasnysz

Skup aut używanych w Przasnyszu☎ 510 133 113

Ciekawostki na temat samochodu Peugeot 406

  1. W 1997 roku Peugeot 406 Coupe zdobył tytuł „Najpiękniejszego Samochodu Świata” na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu, co stanowiło ogromne wyróżnienie dla producenta.
  2. W 2004 roku produkcja Peugeota 406 została zakończona, a na jego miejsce pojawił się model 407, który miał bardziej nowoczesny wygląd i oferował jeszcze lepsze osiągi.
  3. Peugeot 406 zdobył uznanie za swoje bezpieczeństwo i innowacyjne rozwiązania technologiczne, m.in. wykorzystanie stali o zwiększonej wytrzymałości w nadwoziu samochodu, system ABS i poduszki powietrzne.
  4. Peugeot 406 był bardzo popularnym samochodem w Europie, gdzie był często wykorzystywany jako taksówka ze względu na swoją niezawodność i przestronne wnętrze.
  5. Peugeot 406 wziął udział w prestiżowych wyścigach samochodowych, takich jak 24-godzinny wyścig Le Mans oraz French Supertouring Championship. Wersja coupe osiągnęła wiele sukcesów w wyścigach, dzięki swoim sportowym osiągom i niezawodności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *