Mitsubishi Eclipse 1991r 1.8 benzyna skupiony w Mławie

Ostatnio udało nam się skupić fantastyczny samochód marki Mitsubishi Eclipse z 1991 roku. Ten model z silnikiem benzynowym o pojemności 1.8 litra, mimo swojego wieku, wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród miłośników motoryzacji. Mitsubishi Eclipse to nie tylko szybki samochód, ale także dobrze zaprojektowane wnętrze i świetne prowadzenie. W skupie aut Eko-Stal zawsze stawiamy na jakość, dlatego dokonując skupu tego pojazdu, zapewniliśmy naszemu klientowi sprawny i bezpieczny proces transakcji, a także uczciwą wycenę pojazdu. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów i dostarczyć im najlepsze usługi.

Zainteresował Cię ten model samochodu? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pełnej specyfikacji pojazdu!

Mistubishi Eclipse 1991r. skup aut Mława

Skup aut używanych w Mławie☎ 510 133 113

Ciekawostki na temat samochodu Mitsubishi Eclipse

  1. Mitsubishi Eclipse został wprowadzony na rynek w 1989 roku jako model 1990. Był to wspólny projekt firm Mitsubishi i Chrysler, a samochód był sprzedawany pod różnymi nazwami, w tym Eagle Talon i Plymouth Laser.
  2. Wersja z silnikiem 1.8 benzynowym była najmniejszą jednostką napędową dostępną w Eclipse z 1991 roku. Moc tego silnika wynosiła 92 KM i łączył się z manualną skrzynią biegów o 5 przełożeniach.
  3. W 1991 roku Mitsubishi Eclipse przeszedł niewielki lifting, w wyniku którego zmienił się m.in. kształt reflektorów i zderzaków. Wersja z 1.8 benzynowym silnikiem otrzymała też nowe, bardziej aerodynamiczne koło zamachowe, co pozytywnie wpłynęło na osiągi samochodu.
  4. Mitsubishi Eclipse z 1991 roku był dostępny w dwóch wersjach nadwozia: jako coupe oraz jako cabriolet. Obydwie wersje zyskały popularność wśród fanów sportowych samochodów, szczególnie w Stanach Zjednoczonych.
  5. W 1991 roku Mitsubishi Eclipse był oferowany w pięciu różnych wersjach wyposażenia, w tym GS, GS Turbo, GSX, GSX Turbo oraz RS. Wersja z silnikiem 1.8 benzynowym była dostępna tylko w wersji GS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *