VW golf III 1.6 1995r – Złomowanie Przasnysz

W ostatnim czasie, w naszym skupie pojawiło się auto Volkswagen Golf III z 1995 roku, wyposażone w silnik benzynowy o pojemności 1.6 l. Ze względu na stan samochodu, właściciel zdecydował się na jego złomowanie. Po wykonaniu tej usługi rozpoczęliśmy dopełnianie wszystkich formalności, związanych z wyrejestrowaniem auta w wydziale komunikacji, a właściciel pojazdu otrzymał gotówkę do ręki za oddany pojazd.

Jeżeli zastanawiasz się co zrobić autem w przypadku, jeżeli jego remont lub renowacja są nieopłacalne, lub nawet niemożliwe – my zajmiemy się Twoim autem! Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy ! Wycenę otrzymasz natychmiast!

Złomowanie Przasnysz - VW golf 3 1.6 1995r

Ciekawostki na temat samochodu Volkswagen Golf III

  1. Volkswagen Golf III to samochód kompaktowy, który został wprowadzony na rynek w 1991 roku. Wersja z silnikiem 1.6 była jednym z najpopularniejszych silników dostępnych w Golfie III.
  2. Silnik 1.6, znany również jako „ABU”, był benzynowym silnikiem czterocylindrowym, o mocy 101 KM i momencie obrotowym wynoszącym 140 Nm.
  3. Volkswagen Golf III z 1995 roku był dostępny w wersjach z trzema i pięcioma drzwiami oraz wersji kombi o nazwie Golf Variant. Wersja kombi oferowała większą przestrzeń ładunkową, a także dodatkowe siedzenia dla pasażerów.
  4. Volkswagen Golf III z 1995 roku był wciąż produkowany w fabrykach VW na całym świecie, m.in. w Niemczech, Meksyku, Brazylii, Chinach i RPA. W sumie, Golf III był produkowany przez VW przez okres 10 lat, od 1991 do 2001 roku, a sprzedano ponad 4,8 miliona egzemplarzy w całym świecie.
  5. Volkswagen Golf III z 1995 roku był popularnym modelem wśród entuzjastów motoryzacji, szczególnie w Europie, gdzie Golf jest uważany za symbol kultury samochodowej. Samochód ten był również często modyfikowany i tuningowany, aby uzyskać jeszcze lepsze osiągi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *