VW Passat 2002r 2.0 FSI skupiony w Ostrołęce

Volkswagen Passat z 2002 roku to auto, które ostatnio udało nam się skupić. Pojazd wyposażony jest w silnik 2.0 FSI. Stan wizualny i techniczny samochodu jest w dobrym stanie. Zawieszenie pracuje bez zarzutów, nie słychać żadnych niepokojących odgłosów. Zastanawiasz się nad sprzedażą auta do skupu? Skontaktuj się z nami!

VW Passat - Skup aut Ostrołęka

Skup aut używanych w Ostrołęce – ☎ 510 133 113

Ciekawostki na temat samochodu Volkswagen Passat

  1. Volkswagen Passat to samochód klasy średniej, który pojawił się na rynku w 1973 roku. Wersja z silnikiem 2.0 FSI została wprowadzona w 2002 roku i była jednym z najnowocześniejszych silników dostępnych w Passacie.
  2. Silnik 2.0 FSI był pierwszym silnikiem benzynowym z bezpośrednim wtryskiem paliwa oferowanym przez VW. Moc tego silnika wynosiła 150 KM, a moment obrotowy 200 Nm.
  3. Volkswagen Passat z 2002 roku był oferowany w wersjach z napędem na przód lub na cztery koła. Wersja z napędem 4×4 oferowała lepszą trakcję oraz bezpieczeństwo na drogach o złych warunkach atmosferycznych.
  4. Volkswagen Passat z 2002 roku był szczególnie ceniony za swoje bezpieczeństwo i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Samochód ten otrzymał pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP oraz został wyróżniony m.in. za swoje systemy ESP oraz ASR.
  5. W 2002 roku Volkswagen Passat otrzymał nagrodę Auto Trophy w kategorii Samochód Klasy Średniej, przyznawaną przez niemiecki magazyn Auto Zeitung. Wyróżnienie to zostało przyznane Passatowi za jego innowacyjność, bezpieczeństwo oraz doskonałe osiągi. Samochód ten był szczególnie popularny w Europie i na rynkach światowych, ze względu na swoje osiągi, jakość i niezawodność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *